OFERTA CANAL+ - Telewizja Kablowa TEOSAT

Przejdź do treści

Menu główne:

OFERTA CANAL+

TELEWIZJA
DODATKOWY PŁATNY PAKIET TELEWIZYJNY

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również pakiet kanałów PREMIUM:


11 programów cyfrowych CANAL + PLATINUM *
* Możliwość odbioru pakietu CANAL+ PLATINUM uwarunkowana jest podpisaniem stosownej umowy

na świadczenie Usługi Telewizji Cyfrowej.

NIESAMOWITE EMOCJE CODZIENNIE
NOWA ODSŁONA PROGRAMÓW CANAL+

CANAL+ Dokument łączy w sobie pozytywne emocje, niezwykłe przygody, prawdziwe historie ludzi z Polski i ze świata, których osobiste doświadczenia i osiągnięcia stanowią inspirację oraz poszerzają horyzonty widza. Zobaczymy tutaj starannie wyselekcjonowane dokumenty, filmy i programy – wszystko po to, aby w pełni oddać misję i wartości nowego kanału.

CANAL+ Seriale będzie stanowił nową odsłonę w ramach propozycji CANAL+, a jednocześnie dowód na popularność, jaką ostatnimi laty zyskał ten gatunek telewizyjny. W wieczornych pasmach każdego dnia, kanał będzie emitował bijące rekordy popularności amerykańskie i wyselekcjonowane europejskie seriale.

CANAL+PREMIUM pozostanie flagowym kanałem z najlepszym i jeszcze bardziej zróżnicowanej oferty programowej opartej na: filmach fabularnych i animowanych, serialach, koncertach i wydarzeniach sportowych. CANAL+ pokaże największe hity kinowe prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Bogatą ofertę filmową uzupełnią wydarzenia sportowe, w tym najlepsze mecze Ligi Mistrzów UEFA czy krajowych lig piłkarskich oraz prestiżowe zawody żużlowe. Towarzyszyć im będą fachowe komentarze dziennikarzy i ekspertów CANAL+.

CANAL+ 1 będzie specjalnym kanałem telewizyjnym dla „spóźnialskich”, którzy nie zdążą na premierę programu w CANAL+.
Z myślą o nich każda z emisji rozpocznie się w CANAL+ 1 godzinę później, niż w CANAL+. Dzięki temu, widzowie nie spóźnią się na ulubiony film, mecz czy serial. Polacy coraz więcej czasu spędzają w pracy, a przez to później oglądają telewizję.

CANAL+ Film wciągnie widza w filmową rozrywkę na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina.
Będzie on stanowił idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszego kina polskiego oraz ciekawych, nagradzanych na całym świecie tytułów.

CANAL+ Family będzie kanałem familijnym wypełniającym obietnicę zawartą w nazwie kanału. W ciągu dnia, od rana aż do godz. 22.00, CANAL+ Family przedstawi bogatą ofertę dla całej rodziny, w tym m.in. seriale i filmy familijne, programy dokumentalne oraz animowane filmy dla dzieci, pokazywane również w weekendowych specjalnych pasmach.

CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 4, CANAL+ Now to uzupełniające się kanały pokazujące najpełniejszą ofertę sportową na rynku. Stworzenie tych kanałów, w pełni dedykowanych sportowi jest naturalną konsekwencją posiadania bogatego portfolio praw do rozgrywek sportowych. Widzowie będą mieli dostęp do najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich: Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, T- Mobile Ekstraklasy, a także najlepszych lig europejskich, takich jak angielska czy hiszpańska. Ponadto, na obu antenach będą dostępne inne dyscypliny, m.in. koszykówka (np. NBA), piłka ręczna, tenis ziemny, golf czy sporty walki.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego